Çağrı Merkezi / 0553 845 62 42

Bize Yazın / danisma@belguzarayyildizoglu.com.tr

Ankara Aile Danışmanı

Anasayfa / Blog / Ankara Aile Danışmanı
Sevdiklerinizle Paylaşın

Aile Danışmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Merkezimizde  çiftlerin yaşadıkları problemler, uzman aile danışmanı eşliğinde  çözüme kavuşturulmaktadır.

Deneyimlerimizi ve bilgilerimizi bir araya getirerek sorunları çözmek için Ankara aile danışmanı merkezimize bekliyoruz. Aile danışmanları sadece çiftlerin dertlerini dinlemez. Faydalı olduğu bilimsel yöntemlerle ispat edilen teknikleri uygulayarak bu sürecin kolayca atlatılmasını sağlar.

Son dönemlerde boşanma oranları ciddi bir şekilde artmaya başladı. Severek hayatlarını birleştiren bireyler, daha sonra hayal kırıklığına uğrayabiliyor. Bu da karşılaştıkları problemlerle baş etmekte güçlük yaşamalarına neden oluyor. Bu tür sıkıntılarla karşılaştığınız zaman, problemler çözümsüz bir hal almadan Ankaraaile danışmanından destek almanız gerekir. Danışmanlarımız problemlerinize farklı şekillerde bakarak en doğru çözüm yolları geliştirmenize yardımcı olur. İletişim sorunlarınızı aşmak ve kaliteli bir hayat sürmek için bizi hemen arayabilirsiniz. Aile içerisinde ortaya çıkan sorunlar en fazla çocukları etkiler. Yaşadığınız problemleri henüz başlangıç aşamasındayken keşfetmek için bizi arayabilirsiniz. İlişkinizin geleceğine yatırım yapmak, mutlu bir evliliğin temellerini atmanızı sağlar.

Yardım Alabileceğiniz Aile Sorunları

·         Aile içi problemler,

·         Eşler arasında şiddetli geçimsizlik,

·         Üvey aile sorunu,

·         İkinci evliliklerde görülen problemler,

·         Evlilikte yaşanan sıkıntılar,

·         Boşanma dönemi

Boşanma Sürecinde Çocuklar

Eşlerin birbirlerine yabancılaşmaya başlaması aile içerisinde gerilimin daha fazla artmasına neden olmaktadır. Boşanma fikri aile üyeleri arasında korku ve soru işaretlerini de beraberinde getirmektedir. Ebeveynler bu dönemde evden ayrılma ve maddi sorunlar gibi konuları tartışırken, çocuklar ise ebeveynlerinin birinden ayrılması durumunda olacakları düşünür. Bu süreçte her birey suçluluk hissi yaşar.

Ülkemizde boşanma oranları zamanla artmaya başlamıştır. Bu dönemde eşler ve çocuklarda ruhsal sıkıntılar ortaya çıkabilir. Özellikle kavgalı boşanmış bir ailede yetişen çocuklar ileride ciddi ruhsal sorunlarla da baş etmek zorunda kalacaktır. Boşanma olasılıkları da diğer kişilere göre daha yüksek olacaktır. Alanında son derece tecrübeli, etik değerlere ve bilimsel çalışmalara önem veren Ankara aile danışmanı bu adres üzerinden sizlere yardımcı oluyor. Aile içerisinde yaşanan sorunlardan kurtulmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Ankara Aile Danışmanı


Yükleniyor...